"Existujú len dvaja dokonalí muži. Jeden mŕtvy, druhý nenarodený."

Anekdoty

24. listopadu 2006 v 20:00 | Charybda |  Vtipné
Leží dva chlapi ve stanu a v tom ten jeden říká. "Honíš si ho?" "Honím" odpoví druhý. "A chceš poradit jak to udělat aby jsi byl dřív hotovej?" "No, tak to bych chtěl poradit." "Hoň si svého !"
Jde chlápek parkem a vidí jiného jak zvrací u stromu. Jde k němu, poplácá mu na rameno a říká "Máš pravdu - co by ses s tím sral."
Tak jsem si koupil kuchařku, abych si mohl uvařit, když manželka není doma, ale nakonec z vaření nic nebylo. Proč? Protože každý recept začínal slovy - vezměte čistý hrnec.
Přijde chlápek do půjčovny kostýmů a povídá slečně: "Jdu na maškarní a chci jít za Adama." Slečna přinese fíkový list. Chlápek povídá: "Ten není dost velký." Slečna přinese větší fíkový list a chlápek zase "Ten není dost velký". Tak slečna přinese ještě větší list a chlápek zase "Ten taky není dost velký." "Hele pane, proč si ho teda nehodíte přes rameno a nejdete za benzínovou pumpu?"
Na jednom vojenském cvičení bylo hlavním úkolem maskování. Generál na inspekci se najednou rozeřval, když viděl jeden kmen stromu, jak začal najednou děsně poskakovat. Nechal si dotyčného zavolat: "Vojíne, uvědomujete si, jak bylo vaše nezodpovědné chování nebezpečné? V bojové situaci by mohlo stát životy celé jednotky!" "Pane, když si ze mne hejno holubů udělalo cvičný terč, zaťal jsem zuby a vydržel to. Když mi dva psi načůrali do bot, řekl jsem si, že už bylo hůř. Ale když mi po nohou vylezly dvě veverky k rozkroku a jedna řekla "Jeden sníme teď a druhý si schováme na zimu...."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiki kiki | 21. ledna 2007 v 15:18 | Reagovat

dost dobré

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama